Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.

Daha fazla bilgi için bir hekim veya eczacıya başvurunuz.

Son Güncelleme Tarihi: 26.04.2013

 
 
 

Ortaklık

Bristol-Myers Squibb geleceğin BioPharma lideri haline gelmek için doğru tanımlanmış bir stratejiye sahiptir. Önde gelen bir biyoteknoloji şirketinin girişimci ruhunu ve tutkusunu, büyük bir ilaç şirketinin deneyim ve yeterlilikleri ile birleştiriyoruz.

Bunu gerçekleştirme yollarımızdan biri de İnci Tanesi girişimimiz. İnci Tanesi bir bileşen, ürün hattı veya bir şirketin tamamını muhafaza ettiğimiz, stratejik bir ardışık alım-satım işlemleri programıdır. İşlemin nasıl gerçekleştiğinden (hangi şekile dönüştüğünden) daha önemlisi bu işlemin stratejimizin üzerine yapılanması ve şirketimizin hastaların ciddi hastalıklarla mücadelesine yardım etme vaadini desteklemesidir. Aradığımız fırsatlar büyük ölçüde hedefe yöneliktir ve bir tedavi alanındaki belirli bir ihtiyacı doldurmak, mevcut bir güçlü yönün üzerine temellendirmek ya da öncesinde faaliyet göstermediğimiz ama göstermemiz gereken yeni bir alan yaratmak üzere tasarlanmıştır. Sonuç olarak, sadece potansiyel ilaçların kendisini değil, ardındaki bilgi birikimi ve bilimle ilgileniyoruz.

Bristol-Myers Squibb şirketin tüm işlemlerini tanımlayan ve yönlendiren Stratejik İşlemler Grubunu oluşturmuştur. Grup, organizasyon genelindeki deneyim ve görüşleri entegre ederek doğrudan şirketin en kıdemli karar verici organına sunar. Her hareketi uyarlamak ve biçimlendirmek için esnek bir şekilde hareket eder ve kritik hareketlere kaynak bulunması, bu işlemlerin değerlendirilmesi ve İnci Tanesi’nin bir parçası olacak şekilde tamamlanmasından sorumludur. Bu etkin çalışma yaklaşımı Bristol-Myers Squibb’e hareketleri seri bir şekilde ve şirketin tüm kararlılığı ile yürütme becerisini kazandırır.

Biyoteknoloji ve ilaç şirketleri arasındaki artan bu ilişki yenilik konusunda önemli bir ekoloji oluşturur. Bristol-Myers Squibb küçük biyoteknoloji şirketlerini halen etkileyen dinamiklerin farkındadır. Hem biyoteknoloji şirketlerine hem de hastalara hizmet verecek ilaçların geliştirilmesine yardım edecek, hedef odaklı ve yerinde ilişkileri desteklemekteyiz. Sektördeki en iyi şirketlerle, sektörü destekleyen ortaklıklar arayışına devam ediyoruz.

Bu şekilde önemli ilaçları keşfetme ve geliştirme amacına ulaşmak istiyoruz.